VİZYON-MİSYON

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

VİZYON – MİSYON

KALİTE POLİTİKAMIZ

TARİHÇE

YÖNETİM KURULU

BAŞKANIN MESAJI

E KATALOG

VİZYON-MİSYON

Firmamız yüksek yaşam kalitesi ve yatırım değeri sunan, özgün konseptlerde gayrimenkul projeleri hayata geçirerek, sağlıklı büyümeyi sağlamanın yanı sıra ; müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider bir konut markası olmak için projelerine yıllardır hız kesmeden devam etmektedir.

Mutluluklarını her şeyden üstün tuttuğumuz, ihtiyaçlarına önem verdiğimiz, en büyük önceliğimiz müşterilerimizdir… Yaşamın her anından keyif alacağınız, güne güzel bir başlangıç yapıp, harika zamanlar geçirebileceğiniz yapılar planlıyoruz. Projelerimizin en ince ayrıntılarını sizin ve ailenizin mutluluğu için kurgulayıp, Kırıklar İnşaat güvencesiyle sizlere sunuyoruz.

Vizyon ve misyonumuza hizmet eden zorlayıcı hedefleri belirleriz ve bu manada performansımızı hem kendi içimizde hem de rakiplerimizle kıyaslar, her defasında daha iyisini hedefleriz.
Firmamız yurt içinde ve yurt dışında genel müteahhit ve inşaat firması olarak prestijli konutlar , okul , hastane , yurt , otel ve sanayi tesisleri projelerinin anahtar teslimi yapımını gerçekleştirmektedir.

Tüm projelerimizi ayrı bir kar merkezi haline getirmenin yanı sıra , stratejik düşünmek , etkin karar alma politikalarını geliştirmek , iş yapımı sürelerini kısaltmak, maliyetleri minimuma indirmek ve kaliteyi sürekli arttırmak için yönetim sistemlerimizi devamlı olarak gözden geçirmekte ve yenilenmekteyiz.