HAKKIMIZDA

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

VİZYON – MİSYON

KALİTE POLİTİKAMIZ

TARİHÇE

YÖNETİM KURULU

BAŞKANIN MESAJI

E KATALOG

HAKKIMIZDA

25 yıldır kalite anlayışından, insana ve çevreye olan saygısından ödün vermeden, inşaat ve gayrimenkul sektöründe müşteri memnuniyeti hedefiyle faaliyet gösteren KIRIKLAR İNŞAAT A.Ş. yurt genelinde pek çok projeyi başarıyla tamamlayarak inşaat sektörünün güven duyulan markalarından biri haline gelmiştir.

Proje yönetimi temel fonksiyonu ve ortak paydası üzerine kurulu taahhüt/inşaat ve gayrimenkul projeleri geliştirme faaliyetlerine ilaveten tesis yönetimi hizmetleri de verilmektedir.

Şirketin lokomotifi konumundaki inşaat taahhüt grubu, müşteri ihtiyaçları ve proje gereksinimlerine göre birim fiyat, maliyet + kâr veya anahtar teslimi sözleşmeleri üstlenmektedir. Referansları arasında İstanbul’un her iki yakasında hayata geçirdiği Konut Projeleri, İstanbul ilçe Belediyelerine ait Hizmet Binaları, Kültür Merkezleri, Kamu Kuruluşlarına ait Bina İnşaatları, Lüks Ofisler, İş Merkezleri, Oteller, Okullar, Hastaneler, Benzin İstasyonları yer almaktadır.

Taahhüdün yanı sıra KIRIKLAR İNŞAAT A.Ş. geliştirdiği projeleri, yurtiçi ve yurtdışı yatırımları ile değerli arsalar üzerinde, müşteri talepleri ve piyasa beklentileri doğrultusunda, gayrimenkul projeleri üretmeye devam etmektedir. Tahsilat paylaşımı veya diğer ortaklık modelleriyle üretilen bu gayrimenkullerin işletmeleri ve tesis yönetimi ilgili kuruluşlar bünyesinde gerçekleştirilmektedir.