TARİHÇE

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

VİZYON – MİSYON

KALİTE POLİTİKAMIZ

TARİHÇE

YÖNETİM KURULU

BAŞKANIN MESAJI

E KATALOG

TARİHÇE

KIRIKLAR İNŞAAT A.Ş. 36 yıllık tecrübesi ile iş hayatında hizmet sunmaktadır. 1980 ile 2000 yılları arasında gıda ve tekstil sektöründe faaliyet gösteren firma 2000 yılında şirketi tek çatı altında toplamak için KIRIKLAR İNŞAAT A.Ş. yi kurarak inşaat ve taahhüt sektöründe faaliyet göstermiştir. Gerek geçmişteki tecrübemiz gerek 2000 yılından sonra inşaat sektöründeki ilerleyişimizin kattığı tecrübeler sonucunda çıtamızı yükseltmeye devam ediyoruz. İstanbul’un çeşitli bölgelerinde her biri farklı bir mimari anlayışa sahip yeni bir yaşam biçimi sunan Konut, Otel, İş Merkezleri ve yine Türkiye’nin birçok ilinde Okul, Hastane, Yurt, Sağlık Merkezleri, Spor Kompleksleri gibi projeler gerçekleştirip Konut ve Kamu Projeleri ile yaşama artı değer katan çevre ile barışık kentsel gelişimin öncüsü bir marka değeridir.

21 yıl önce büyük bir düş ve aşkla yola çıkan KIRIKLAR İNŞAAT’ın hedefi yurt genelinde inşaat sektörünün öncüsü olmaktı. İnsana ve çevreye olan saygısından ödün vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarını yürüttü ve sektörde öncü kuruluşlar arasında yerini aldı.

Gerek konut ve işyeri projeleriyle gerekse kamu binalarının yapımı aşamasında gelişim ve büyümenin öncüsü olan KIRIKLAR İNŞAAT, 2000 yılında çıktığı yolculuğunda bugün inşaat sektörünün ilk 8-10 firması arasına girmeyi hedefleyen güçlü bir kuruluştur.

KIRIKLAR İNŞAAT, İstanbul’da markalaşmış inşaat firmaları arasında kendinden emin adımlarla ilerlemekte ve çıtasını yukarılara taşımaktadır. Aynı zamanda Türkiye genelinde kamu kurumlarına yapmış olduğu projeleri hizmete sunduktan sonra kurumlardan ödül ve takdir belgeleri almış bir firmadır.

2003 yılından beri Türkiye’nin birçok ilindeki çimento fabrikalarında tahmil ve tahliye işlerini üstlenen KIRIKLAR İNŞAAT A.Ş. 2011 yılından bu yana cafe ve restaurant sektöründe de adını duyurmaktadır.