• facebook
  • twitter
  • youtube
  • google +
Tel : +90 212 450 25 26 | Mail : kiriklar@kiriklar.com.tr

Kırıklar İnşaat | İnşaat Taahüt | Kentsel Dönüşüm

Tarihçe

kurumsal

Tarihçe

Kırıklar inşaat a.ş. 36 yıllık tecrübesi ile iş hayatında hizmet sunmaktadır. 1980 ile 2000 yılları arasında gıda ve tekstil sektöründe faaliyet gösteren firma 2000 yılında şirketi tek çatı altında toplamak için kırıklar inşaat a.ş. yi kurarak inşaat ve taahhüt sektöründe faaliyet göstermiştir. Gerek gecmişteki tecrübemiz gerek 2000 yılından sonra inşaat sektorundeki ilerleyişimizin kattığı tecrübeler sonucunda çıtamızı yükseltmeye devam ediyoruz. İstanbulun çesitli bölgelerınde her biri farklı bir mimari anlayışa sahip yeni bir yaşam biçimi sunan konut otel iş merkezleri ve yine türkiye’nin birçok ilinde okul hastane yurt sağlık merkezleri spor kompleksleri  gibi projeler gerceklestirip konut ve kamu projeleri ile yaşama artı değer  katan çevre ile barışık kentsel gelişimin öncüsü bir marka degeridir.

16 yıl önce büyük bir düş ve aşkla yola çıkan kırıklar inşaat’ın hedefi  yurt genelinde inşaat sektörünün öncüsü olmaktı. İnsana ve çevreye olan saygısından ödün vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarını yürüttü ve sektörde öncü kuruluşlar arasında yerini aldı.

Gerek konut ve iş yeri projeleriyle kent kimliği gerekse kamu binalarının yapımı aşamasında gelişim ve büyümenin öncüsü olan kırıklar inşaat, 2000 yılında çıktığı yolculuğunda bugün inşaat sektörünün ilk 8-10 firması arasına girmeyi hedefleyen güçlü bir kuruluştur.

kırıklar inşaat istanbul’da markalaşmış inşaat firmaları arasında kendinden emin adımlarla ilerlemekte ve çıtasını yukarılara taşımaktadır. Aynı zamanda türkiye genelinde kamu kurumlarına yapmış olduğu projeleri hizmete sunduktan sonra kurumlardan ödül ve takdir belgeleri almış bir firmadır.

2003 yılından beridir türkiyenin bir cok ilinde ki çimento fabrikalarında tahmil ve tahliye işlerini üstlenen kırıklar inşaat A.Ş. 2011 yılından bu yana cafe & restaurant sektöründe de adını duyurmaktadır.